Kosmetické služby HodonínNaše kosmetické studio nabízí kompletní kosmetické skužby v péči o Vaši pleť
Ošetření španělskou kosmetikou značky
Germaine de Capuccini.Ainhoa a Keenwell.

Hloubkové čištění pleti,speciální ošetření aknózní pleti

Hloubkové čištění pleti pomocí změkčujícího gelu nebo napářkou o ozónem se kůže prokrví,uvolní se mazové žlázy,póry se otevřou a jsou připraveny na hloubkové čištění, které se provádí 1x za 14dní až 4 týdnů dle stavu pleti. Samostatné čištění pórů se provádí jemným tlakem prstů. Poté se pleťdezinfikuje.

Peeling

 Peeling je šetrné odstrnění kožních nečistot odumřelých buněk a usazených zrohovatělých částic,které vytváří na jemné pokožce obličeje matný šupinkový film.

Kosmetická masáž obličeje a dekoltu

 Masáž působí na vrásky vzniklé únavou,aktivuje výživu pleti,zvyšuje tonus,prokrvuje a regeneruje pleť. Účinek je trvalý,pokud se masáž provádí pravidelně. Na konci masáže dochází k relaxaci. Díky akupresurních bodů na obličeji a v okolí očí dochází k celkovému uvolnění.

Maska

 Maska odstraňuje vrchní vrstvu pokožky a tím její povrch vyrovnává,zvyšuje prokrvení,upravuje činnost mazových žláz,stahuje póry a zvyšuje pevnost kůže. Působí protizánětlivě a oddaluje tvorbu vrásek.

Barvení řas a obočí, úprava obočí

 Provádí se se speciálí barvou na řasy a obočí značky Thuya a Refektocil

Líčení

  • Líčení s dekorativní kosmetikou Keenwell a Germaine de Capuccini
  • po kosmetickém ošetření
  • denní líčení
  • slavnostní líčení na plesy a jiné společenské akce

Depilace těla teplým voskem,v obličeji i studeným

 Depilace voskem je velmi účinná metoda,jak odstranit chloupky na celém těle. Depilace umožní zbavit se nežádoucích chloupků na kterémkoliv těle během krátké doby. Vše se provádí přírodními a ovocnými vosky. Jsou šetrné k vaší kůži a nedráždí ji. Hladká a hebká pokožka vydrží 3-4 týdny,ale vždy závisí na typu kůže. Při opakování depilace jsou chloupky oslabeny a doba se prodlužuje.